Prva Hrvatska nogometna liga - 1. HNL Rezultati, raspored utakmica, tablica, poredak, video izvještaj sa utakmica...

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

korisničke
stranice
e-mail
poslužitelji:
Raspored, rezultati, tablica, video sažetak... MAX TV 1. HNL

MaxTV PRVA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA 2014/2015.
OPET REMI RIJEČANA
1.HNL:
ZAGREB - RIJEKA 3:3

objavljeno: 27.07.2015.   piše: braneweb.net

Nogometaši Rijeke u trećem kolu HNL-a ostvarili su i treći remi. Nakon što su dvaput vodili na kraju su morali stizati rezultat...

Poveli su Riječani u 23. minuti preko Balaja, a samo dvije minute kasnije već je 1:1. Strijelac Boban sam je sve napravio u 25. minuti. Ponovno su gosti poveli u 32. strijelac opet Balaj. Ista priča kao i kod prvog vodstva, obrana je kapitulirala nakon samo dvije minute. Ponovno Boban (34').

Sa 2:2 se otišlo na odmor, a u nastavku slično kao i kod prvog poluvremena. Rijeka igra, stvara šanse, ali ništa konkretno. I onda opet jedan udarac na vrata gostiju i naravno gol! Domaćine u vodstvo dovodi Krovinović u 73. minuti. Riječani uspjevaju izjednačiti u 76. preko Bezjaka koji je ušao u nastavku.

Na stadionu u Kranjčevićevoj skupilo se oko 1000 gledatelja, a sudio je Damir Batinić iz Osijeka koji je pokazao tri žuta (Ljubičić kod Zagreba, Radošević, Bradarić, Samardžić kod Rijeke). i jedan crveni karton (drugi žuti) Radoševiću u 79. minuti.