Prva Hrvatska nogometna liga - 1. HNL Rezultati, raspored utakmica, tablica, poredak, video izvještaj sa utakmica...

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

korisničke
stranice
e-mail
poslužitelji:
Raspored, rezultati, tablica,... 1. HNL

MaxTV PRVA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA 2014/2015.
piše: braneweb.net objavljeno: 22.02.2015.
1.HNL Spilt - Rijeka 1:1

Nogometaši Rijeke i Splita u 22. kolu prve HNL podijelili su bodove u Parku mladeži. Strijelci su bili Kvesić u 27. te Balaj u 56. minuti.

MaxTV prva HNL

Nogometaši Rijeke i Splita u 22. kolu prve HNL podijelili su bodove u Parku mladeži. U 18. minuti Jugović se sjurio u kazneni prostor gdje ga ruši domaći vratar. Sharbini u nastavku akcije zabija gol, ali sudac Mlakar prekida igru i dodjeljuje žuti karton Jugoviću zbog simuliranja, na što se ovaj jako naljutio. Riječani su mogli povesti u 26. minuti, ali Balaj promašuje dosuđeni jedanaesterac, puca preko gola. Samo minutu kasnije stiže kazna. Kvesić zabija za vodstvo Splićana - 1:0. Riječani imaju inicijativu, ali sa prednosti domaćina odlazi se na odmor.

Rijeka pritišće u drugom dijelu i to joj se isplatilo u 56. minuti. Tomečak odlično prolazi desnom stranom, ubacuje pred gol gdje Balaj, glavom, napokon poentira za izjednačenje. Do kraja još treba spomenuti Sharbinijevu vratnicu te u posljednjoj sekundi promašaj Hristova na ubačaj Bradarića. Po vrlo teškom i vodom natopljenom terenu, bila je to zanimljiva utakmica nakon koje ostaje dojam da su ipak Riječani ti koji su izgubili dva boda. Sljedeće kolo Rijeka dočekuje na Kantridi Slaven Belupo.