Prva Hrvatska nogometna liga - 1. HNL Rezultati, raspored utakmica, tablica, poredak, video izvještaj sa utakmica...

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

korisničke
stranice
e-mail
poslužitelji:
Raspored, rezultati, tablica,... 1. HNL

MaxTV PRVA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA 2014/2015.
piše: braneweb.net objavljeno: 02.09.2014.
1.HNL Visoka pobjeda nad Zadrom

Nogometaši Rijeke u sedmom su kolu stigli do najuvjerljivije pobjede ove sezone. Na Kantridi su Riječani porazili Zadar sa visokih 6:1. Trostruki strijelac bio je Moises.

MaxTV prva HNL

Povela je Rijeka već u 13. minuti. Kramarić je pogodio na asistenciju Leovca. Zadar je tri minute kasnije sve vratio na početak. Terkeš je dobio dubinsku loptu od Pušića, 'izvozao' obranu Rijeke te poravnao na 1:1. U 20. minuti ponovo Rijeka vodi. Tomečak se probio između dvojice braniča kroz sredinu kaznenog prostora i zabio pokraj istrčalog Matkovića za 2:1. Točno deset minuta kasnije domaći vode sa 3:1. Jugović je asistent za Moises koji prsima prima te poluvoleom šalje loptu u mrežu. U 36. minuti Tomečak je proigrao Moisesa koji svoj drugi pogodak na utakmici zabija prsima te povisuje na 4:1.

U 85. minuti Cvijanović sa centra krasnim lobom pogađa preko gostujućeg vratara za 5:1 dok Moises dvije minute kasnije postiže svoj prvi hat-trick u karijeri te tako postavlja konačnih 6:1.

Slijedi mala stanka zbog reprezentacije koja igra kvalifikacije za EP. Sljedeća utakmica na rasporedu je 13. rujna kada Rijeka gostuje u Osijeku.