Prva Hrvatska nogometna liga - 1. HNL Rezultati, raspored utakmica, tablica, poredak, video izvještaj sa utakmica...

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

korisničke
stranice
e-mail
poslužitelji:
Raspored, rezultati, tablica,... 1. HNL

MaxTV PRVA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA 2014/2015.
piše: braneweb.net objavljeno: 20.07.2014.
1.HNL Peta pobjeda Rijeke

Nogometaši Rijeke petom su pobjedom ove sezone zadržali isti bodovni učinak sa Dinamom. Na Kantridi poražen je Slaven Belupo sa 3:0.

MaxTV prva HNL

Nogometaši Rijeke petom pobjedom ove sezone zadržali su isti bodovni učinak kao i vodeći Dinamo. Riječani su sa 3:0 pobijedili goste iz Koprivnice. Prvi pogodak zabio je Tomečak u 7. minuti. Bacio se na loptu te je glavom, na asistenciju Jahovića, zakucao u mrežu. Na 2:0 u 9. minuti povisio je Kramarić kojemu je asistirao Kvržić. Probivši lijevu stranu ubacio je loptu na 15 metara gdje Kramarić vara svog čuvara te vanjskim dijelom kopačke šalje loptu u nebranjen desni kut gostujućeg vratara. Treći gol ponovno je dijelo Kramarića. Brezovec je iz kornera ubacio u šesnaesterac, a Kramarić iz prve, prekrasnim udarcem, šalje loptu u mrežu za konačnih 3:0.

U četvrtak slijedi prva utakmica doigravanja za ulazak u skupine Europske lige. U Rijeku stiže moldavski Sheriff. Susret na stadionu Kantrida počinje u 21.15 sati.