Prva Hrvatska nogometna liga - 1. HNL Rezultati, raspored utakmica, tablica, poredak, video izvještaj sa utakmica...

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

korisničke
stranice
e-mail
poslužitelji:
Raspored, rezultati, tablica, video sažetak... MAX TV 1. HNL

MaxTV PRVA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA 2014/2015.
piše: braneweb.net objavljeno: 13.04.2015.
1.HNL Rijeka - Zagreb 4:1

Nogometaši Rijeke u 28. kolu prve HNL uvjerljivo su pobijedili Zagreb rezultatom 4:1. Strijelci za bijele bili su Tomečak, Balaj, Mitrović i Tomasov dok za goste iz jedaneasterca pogađa Jurendić

MaxTV prva HNL

Uvjerljiva pobjeda Rijeke nakon teških ogleda sa Dinamom stigla je protiv petoplasiranog zagrebačkog kluba iz Kranjčevićeve. Po jedan gol upisali su različiti strijelci. Leovac je ubacio s lijeve strane pred peterac gdje natrčalom Tomečaku branič gostiju gotovo s crte brani, odbijena lopta došla je do Balaja koji se lijepo oslobodio čuvara te krenuo pucati, ali ga je Tomečak preduhitrio te mu s noge odnio loptu i poentirao za 1:0 u 37. minuti. Dočekao je ipak napadač Rijeke svoju priliku Nakon loše intervencije obrane gostiju, Radošević glavom odbija prema naprijed gdje Balaj sjajno koristi priliku i sa 15-ak metara, u 43. minuti, pogađa donji desni kut gostujućeg vratara za 2:0.

U drugom dijelu Rijeka opet bolja, ali jedna neopreznost košala ih je smanjenja rezultata. U 56. minuti Konopek bježi obrani domačina i ulazi u šesnaest gdje ga Leovac ruši za najstrožu kaznu. Jedanaesterac u pogodak i 2:1 pretvara Jurendić. Samo dvije minute kasnije, u 59., Mitrović ponovno povećava vodstvo nakon kornera glavom pogađa mrežu za 3:1. U 82. minuti Tomasov je odličnim prodorom pored četvorice gostujućih igrača ušao u šesnaesterac te pogodio za konačnih 4:1.