Prva Hrvatska nogometna liga - 1. HNL Rezultati, raspored utakmica, tablica, poredak, video izvještaj sa utakmica...

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

korisničke
stranice
e-mail
poslužitelji:
Raspored, rezultati, tablica, video sažetak... MAX TV 1. HNL

MaxTV PRVA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA 2014/2015.
PORAZ RIJEČANA U DERBIJU
1.HNL:
DINAMO - RIJEKA 3:0

22.02.2016.     braneweb.net

Nogometaši Rijeke nisu uspjeli održati neporaženost. Nakon 22  kola bez poraza prvi je stigao na Maksimiru gdje je Dinamo pobijedio rezultatom 3:0. Strijelci za domaće bili su dvaput Soudani (64. i 92.) i Sigali (84.)

‘Rijeka’ je agresivno ušla u susret, u prvom dijelu je čak prividno imala i inicijativu, no bez pravih prilika. U drugom djelu ‘Dinamo’ je ušao odlučnije i u 64. minuti poveo. Antolić je prošao Močinića i dao okomitu loptu za Soudanija, koji, na granici zaleđa, ulazi u kazneni prostor te pogađa donji lijevi kut Vargića za 1:0. Probudili su se domaći navijači i ‘Dinamo’ je prezueo igru. U 83. minuti Ćorić šalje loptu iz slobodnog udarca na peterac ‘Rijeke’, Sigali skače između nekolicine gostujućih igrača te glavom pogađa mrežu za 2:0. U drugoj minuti sučeve nadoknade pogravali su se Mitrović, Vargić i Bradarić u kaznenom prostoru bijelih što je iskoristio Soudani i zabio za konačnih 3:0.

‘Dinamo’ se pobjedom odvojio na ljestvici i sada ima pet bodova prednosti. Riječani sljedeći susret igraju na Rujevici protiv ‘Hajduka’ koji zaostaje 4 boda za bijelima.

NAPOMENA: NE KLIKNUTI 'X' NA VIDEU JER ĆETE BITI PREUSMJERENI NA PORTAL VIJESTI.HR